Udense Kampioenschappen Bandstoten 2018 – Uitslagen ronde 2:

tafel poule tijd speler 1 car speler 2 car
tafel 1 B 19:00 Jan Verwegen 32 Hans Sterken 12
tafel 2 C 19:00 Bart Lamers 14 Has Nooijen 12
tafel 3 A 19:00 Henk van Tilburg 24 John Bongers 26
tafel 4 C 19:00 Antoon van Dijk 9 Tiny van Ras 18

tafel poule tijd speler 1 car speler 2 car
tafel 1 C 19:35 Harrie van Tiel 25 Lucien Hubers 20
tafel 2 A 19:35 Hennie van Vught 31 Jan vd Berg 38
tafel 3 B 19:35 Piet Wassenberg 10 Wim van Lanen 18
tafel 4 C 19:35 Peter Berents 25 Joop Kampert 15

tafel poule tijd speler 1 car speler 2 car
tafel 1 B 20:10 Frans Bouwmans 20 Paul Gubbels 14
tafel 2 B 20:10 Ad van Rooij 27 John vd Zanden 40 (18)
tafel 3 A 20:10 Peter van Beljouw 15 Mark Robben 40 (11)
tafel 4 B 20:10 Peter Weijenhoven 28 Mark Smulders 34

tafel poule tijd speler 1 car speler 2 car
tafel 1 C 20:45 Leo Jansen 12 Jan Bouwmans 13
tafel 2 A 20:45 Theo Kuijpers 31 Wim van den Elsen 26
tafel 3 C 20:45 Ad van Beeten 7 Maarten Ariaans 14
tafel 4 A 20:45 Tjeu van Duijnhoven 24 Tonnie Janssen 40 (17)

tafel poule tijd speler 1 car speler 2 car
tafel 1 A 21:20 Patrick de Jager 17 Peter der Kinderen 29
tafel 2 B 21:20 Flip van Thiel 15 Tom van de Rijt 19
tafel 3 A 21:20 Peter Verhoef 24 Nordin van Gogh 38
tafel 4 C 21:20 Willy Willemse 22 Ben Vogels 12

tafel poule tijd speler 1 car speler 2 car
tafel 1 B 19:00 Henri van Bergen 20 Henk Bens 17
tafel 2 B 19:00 Koos van de Pol 29 Piet van Deursen 30
tafel 3 C 19:00 Piet van Vught 12 Jan van de Emde 10
tafel 4 C 19:00 Wim Vogels V Jean van de Zanden W

tafel poule tijd speler 1 car speler 2 car
tafel 1 C 19:35 Jan Bongers 4 John van Lankveld 9
tafel 2 B 19:35 Jos van den Elsen W Antoon vd Boogaard V
tafel 3 B 19:35 Wim vd Boogaard 21 Cor Verkuilen 22
tafel 4 B 19:35 Joop Kanters 11 Gerrit van de Rijt 27

tafel poule tijd speler 1 car speler 2 car
tafel 1 B 20:10 Harrie van Duijnhoven 25 Wim van de Locht 23
tafel 2 C 20:10 Ad van de Ven 24 Harrie van de Brand 20
tafel 3 C 20:10 Jan Sanders 14 Frits Koolen 23
Udense Kampioenschappen Bandstoten 2018 – Uitslagen ronde 3:

tafel poule tijd speler 1 car speler 2 car
tafel 1 B 21:00 Piet van Deurzen 15 Cor Verkuijlen 21
tafel 2 B 21:00 John van de Zanden 38 Gerrit van de Rijt 17
tafel 3 B 21:00 Henri van Bergen 34 Mark Smulders 28
tafel 4 C 21:00 Tiny van Ras 25 Jan Boumans 21

tafel poule tijd speler 1 car speler 2 car
tafel 1 C 21:35 Jean van de Zanden 18 Bart Lamers 16
tafel 2 B 21:35 Jos van den Elsen 23 Frans Bouwmans 14
tafel 3 C 21:35 Harrie van Tiel 34 John van Lankveld 8
tafel 4 B 21:35 Tom van de Rijt 18 Harrie van Duinhoven 17

tafel poule tijd speler 1 car speler 2 car
tafel 1 C 22:10 Piet van Vught 8 Maarten Ariaans 21
tafel 2 C 22:10 Ad van de Ven 36 Frits Koolen 18
tafel 3 C 22:10 Willy Willemse 25 Peter Berents 19
tafel 1 B 22:10 Jan Verwegen 20 Wim van Lanen 21

Programma finaledag zaterdag
1/4 finales
tafel poule tijd speler 1 speler 2
tafel 1 C 13:00 Maarten Ariaans – Ad van de Ven
tafel 2 C 13:00 Willy Willemse – Harrie van Tiel
tafel 3 C 13:00 Jan Boumans – Jean van de Zanden
tafel 4 C 13:00 Peter Berents – Tiny van Ras

tafel poule tijd speler 1 speler 2
tafel 1 B 13:45 Cor Verkuijlen – Jos van den Elsen
tafel 2 B 13:45 Tom van de Rijt – Mark Smulders
tafel 3 B 13:45 Henri van Bergen – Wim van Lanen
tafel 4 B 13:45 John van de Zanden – Jan Verwegen

tafel poule tijd speler 1 speler 2
tafel 1 A 14:30 Tonnie Janssen – Theo Kuijpers
tafel 2 A 14:30 John Bongers – Ad vd Horst
tafel 3 A 14:30 Peter der Kinderen – Nordin van Gogh
tafel 4 A 14:30 Jan vd Berg – Mark Robben

De winnaars van deze kwartfinales gaan direct verder met halve finales. Daarna volgen de finale partijen die omstreeks 18:00 uur zullen worden gespeeld.