Udense Kampioenschappen Bandstoten, uitslagen wedstrijden dinsdag

poule tijd speler 1 car speler 2 car
B 19:00 Henri van Bergen 18 Hans Sterken 31
A 19:00 Peter Verhoef 27 Jan van de Berg 19
C 19:00 Wim van de Wijst 7 Antoon van Dijk 8
B 19:00 Martin van Hoeij 19 Peter Weyenhoven 24

poule tijd speler 1 car speler 2 car
C 19:35 Peter Berents 19 Berry Vogels 11
C 19:35 Wim Vogels 14 Bart Lamers 13
B 19:35 Gerrit van de Rijt 28 Jan Verwegen 19
A 19:35 Wim van de Elsen 17 Theo Kuijpers 22

poule tijd speler 1 car speler 2 car
A 20:10 John Bongers 40 (18) Tjeu van Duynhoven 18
B 20:10 Frans Bouwmans 26 Martien van Dooren 22
B 20:10 Johan Verwegen 33 John vd Zanden 39
C 20:10 Has Nooijen 7 Ad van de Ven 19

poule tijd speler 1 car speler 2 car
C 20:45 Piet van Vugt 13 Gerry van de Venne 10
B 20:45 Tonnie Poulussen 22 Harry van Duijnhoven 24
A 20:45 Mari Peerenboom 24 Mark Robben 28
C 20:45 Jan Sanders 17 Tiny van Ras 18

poule tijd speler 1 car speler 2 car
B 21:20 Kees Bekkers 10 Wim van de Locht 24
C 21:20 Hans Verhagen 6 Willy Willemse 13
C 21:20 Jan Bouwmans 18 Sjaak Thoonen 14
A 21:20 Peter der Kinderen 26 Toon van de Sangen 12

poule tijd speler 1 car speler 2 car
B 21:55 Toon Nooijen 14 Wim van Lanen 31

Loting verliezersronde. Deze wedstrijden worden gespeeld op woensdag 21-11-2018

tafel poule tijd speler 1 speler 2
tafel 1 A 19:00 Tjeu van Duinhoven Toon vd Sangen
tafel 2 A 19:00 Frits van Beljouw Hennie van Vught
tafel 3 B 19:00 Henri van Bergen Martien van Dooren
tafel 4 B 19:00 Jan Verwegen Ton Duurland

tafel poule tijd speler 1 speler 2
tafel 1 C 19:35 Jan van Dijk Frits Koolen
tafel 2 B 19:35 Toon Nooijen Antoon vd Boogaard
tafel 3 B 19:35 Paul Gubbels Tonny Poulussen
tafel 4 C 19:35 Has Nooijen Hans Verhagen

tafel poule tijd speler 1 speler 2
tafel 1 C 20:10 Bart Lamers Cees van Hees
tafel 2 C 20:10 Bert Ronken John v Lankveld
tafel 3 C 20:10 Lucien Hubers Berry Vogels
tafel 4 A 20:10 Mari Peerenboom Jan vd Berg

tafel poule tijd speler 1 speler 2
tafel 1 B 20:45 Kees Bekkers Joop Kanters
tafel 2 C 20:45 Jan Bongers Wim vd Wijst
tafel 3 C 20:45 Gerry vd Venne Joop Kampert
tafel 4 C 20:45 Jan Sanders Sjaak Thoonen

tafel poule tijd speler 1 speler 2
tafel 1 B 21:20 Mark Smulders Andre Derckx
tafel 2 A 21:20 Wim vd Elsen Gerrit van Lanen
tafel 3 A 21:20 Andre Gras Nordin van Gogh
tafel 4 B 21:20 Martin van Hoeij Cor Verkuilen

tafel poule tijd speler 1 speler 2
tafel 2 B 21:55 Johan Verwegen Piet Wassenberg