donderdag, september 24, 2020

Uitslagen dag 2 Udense Kampioenschappen Bandstoten

Op dinsdag 21 november zijn in Jeugdhuis De Sprong de laatste wedstrijden van ronde 1 van de Udense Kampioenschappen Bandstoten gespeeld. De winnaars hebben zich rechtstreeks geplaatst voor de 2e ronde.
Uitslagen dag 2 Udense Kampioenschappen Bandstoten

poule tijd speler 1 car speler 2 car
tafel 1 C 19:00 Mike van Hinthum 2 Joop Kampert 5
tafel 2 C 19:00 Hans van de Pol Berry Vogels (afgemeld)
tafel 3 C 19:00 Jan Sanders 10 Gerry van de Venne 5
tafel 4 C 19:00 Gerard Schampers 11 Antoon van de Boogaart 24

poule tijd speler 1 car speler 2 car
tafel 1 B 19:35 Nordin van Gogh 30 Ad van Rooij 20
tafel 2 B 19:35 Henk Bens 20 Hans Sterken 31
tafel 3 B 19:35 Jan Verwegen 19 Wim van de Boogaard 24
tafel 4 B 19:35 Johan Verwegen 23 Willy van de Pol 17

poule tijd speler 1 car speler 2 car
tafel 1 A 20:10 Jan van de Berg 20 Theo Kuijpers 24
tafel 2 A 20:10 Ad van der Horst 40 (19) Henk van Tilburg 26
tafel 3 A 20:10 Tjeu van Duijnhoven 40 (20) Peter der Kinderen 26
tafel 4 A 20:10 Henny van Vught 40 (14) Piet de Louw 20

poule tijd speler 1 car speler 2 car
tafel 1 C 20:45 Tiny van Ras 11 Tom van de Rijt 18
tafel 2 C 20:45 Frits Koolen 11 Maarten Ariaans 20
tafel 3 C 20:45 Dave Robben Kees Bekkers (afgemeld)
tafel 4 C 20:45 Leo Jansen 28 Wim Vogels 13

poule tijd speler 1 car speler 2 car
tafel 1 B 21:20 Frits van Beljouw 26 Peter Berents 12
tafel 2 B 21:20 Martien van Dooren 28 Henri van Bergen 12
tafel 3 B 21:20 John van de Zanden 21 Koos van de Pol 11
tafel 4 B 21:20 Toon Nooijen 9 Piet Wassenberg 22

poule tijd speler 1 car speler 2 car
tafel 1 C 21:55 Arno Klerk (afgemeld) Louis van den Elsen
tafel 2 C 21:55 Has Nooijen 9 Gerrit van de Rijt 8
tafel 3 B 21:55 Peter van Weijenhoven 24 Patrick de Jager 32

Op woensdag 22 november krijgen alle verliezers van ronde 1 de kans om zich alsnog te plaatsen voor de 2e ronde. Op die avond worden de volgende partijen gespeeld:

Verliezersronde Woensdag

Vrijgeloot poule B: Piet van Deursen
Vrijgeloot poule A: Andre Gras

poule tijd speler 1 speler 2
tafel 1 B 19:00 Paul Gubbels Toon Nooijen
tafel 2 B 19:00 Ad van Rooy Jan Verwegen
tafel 3 C 19:00 Antoon van Ravenstein Cees van Hees
tafel 4 C 19:00 Hans Verhagen Sjaak Thoonen

poule tijd speler 1 speler 2
tafel 1 C 19:35 Tiny van Ras Gerard Schampers
tafel 2 C 19:35 Wim Vogels Gerrit van de Rijt
tafel 3 B 19:35 Ton Duurland Ad van de Ven
tafel 4 B 19:35 Koos van de Pol Wim van Lanen

poule tijd speler 1 speler 2
tafel 1 A 20:10 Mark Robben Jan van de Berg
tafel 2 A 20:10 Mari Peerenboom Peter der Kinderen
tafel 3 A 20:10 Piet de Louw Henk van Tilburg

poule tijd speler 1 speler 2
tafel 1 C 20:45 Ad van Beeten Gerry van de Venne
tafel 2 C 20:45 Berry Vogels Jan Bongers
tafel 3 B 20:45 Peter Berents Flip van Thiel
tafel 4 B 20:45 Peter Weijenhoven Willy van de Pol

poule tijd speler 1 speler 2
tafel 1 B 21:20 Henk Bens Henri van Bergen
tafel 2 B 21:20 Mark Smulders Cor Verkuijlen
tafel 3 C 21:20 Arno Klerk Piet van Vugt
tafel 4 C 21:20 Willy Willemse Frits Koolen

poule tijd speler 1 speler 2
tafel 2 C 21:55 Mike van Hinthum Gerrit Riepe

loting 2e ronde plm 22:30 uur

Meer nieuws

Wij gebruiken cookies om u de beste online ervaring te bieden. Door akkoord te gaan, accepteert u het gebruik van cookies in overeenstemming met ons cookiebeleid.

Privacy Settings saved!
Privacy-instellingen

Als je een website bezoekt, kan deze informatie opslaan of ontvangen van je webbrowser, meestal in de vorm van cookies. Beheer hier je persoonlijke Cookie Instellingen.

Deze cookies zijn nodig voor functioneren van de website en kunnen niet worden uitgezet.

In order to use this website we use the following technically required cookies
  • wordpress_test_cookie
  • wordpress_logged_in_
  • wordpress_sec

In order to use this website we use the following technically required cookies
  • wordpress_test_cookie
  • wordpress_logged_in_
  • wordpress_sec

Decline all Services
Accept all Services