Uitslagen ma. en di. Kampioenschappen Bandstoten + loting woensdag

Udense Kampioenschappen Bandstoten, uitslagen maandag
 pouletijd speler 1carspeler 2car
tafel 1B19:00Piet van Deurzen10Hans Sterken19
tafel 2C19:00Albert van Duijnhoven17Hans Verhagen15
tafel 3A19:00Wim van de Boogaard23Patrick de Jager24
tafel 4A19:00André Derckx26Peter Weijenhoven16
 pouletijd speler 1carspeler 2car
tafel 1C19:35Lucien Hubers28Harrie van de Brand17
tafel 2B19:35Tom van de Rijt33Ton Duurland17
tafel 3C19:35Jan van Dijk6Bert Ronken24
tafel 4B19:35Frans Bouwmans18Henk van de Berg13
 pouletijd speler 1carspeler 2car
tafel 1C20:10Hans van de Pol (sr)15Leo van de Elsen10
tafel 2C20:10Piet Wassenberg9Gerry van de Venne18
tafel 3C20:10Ad van Beeten8Jan Sanders19
tafel 4A20:10Wim de Goeij22Walco van de Ven40 (19b)
 pouletijd speler 1carspeler 2car
tafel 1A20:45Jan van de Berg29André Gras40 (19b)
tafel 2B20:45Harrie van Tiel23Cor Verkuilen20
tafel 3A20:45Henk van Tilburg40 (19b)Mark Robben25
tafel 4C20:45Cees van Hees13Maarten Ariaans4
 pouletijd speler 1carspeler 2car
tafel 1B21:20Leo Jansen23Gerrit van de Rijt10
tafel 2A21:20Wim van de Elsen26Joop Kanters13
tafel 3B21:20Martin van Hoeij27Flip van Thiel19
tafel 4C21:20Wim van de Ven11Jan van de Emde29
Udense Kampioenschappen Bandstoten, uitslagen dinsdag
 pouletijd speler 1carspeler 2car
tafel 1B19:00Martien van Dooren19Frits Koolen18
tafel 2C19:00Wim Vogels12John van Lankveld9
tafel 3C19:00Has Nooijen5Jean van de Zanden15
tafel 4C19:00Willy Wijnen12Gerard Schampers11
 pouletijd speler 1carspeler 2car
tafel 1B19:35Harrie van Duijnhoven23Wim van de Locht13
tafel 2B19:35Ad van Rooij19Henk Bens29
tafel 3B19:35Tonny Poulussen18Jan Bouwmans27
tafel 4B19:35Ad van de Ven13Jan Verwegen32
 pouletijd speler 1carspeler 2car
tafel 1A20:10John van de Zanden16Piet de Louw32
tafel 2A20:10Tjeu van Duijnhoven25Mari Peerenboom15
tafel 3A20:10Tonny Janssen40 (16b)Toon van de Sangen26
tafel 4A20:10Ad van der Horst40 (15b)Johan Verwegen6
 pouletijd speler 1carspeler 2car
tafel 1A20:45Peter der Kinderen20Henri van Bergen22
tafel 2C20:45Hans van de Pol (jr)19Willy Willemse15
tafel 3C20:45Wim van de Wijst13Jan Bongers11
 pouletijd speler 1carspeler 2car
tafel 1C21:20Antoon van Dijk12Kees Bekkers22
tafel 2C21:20Berry Vogels16Ben Vogels9

 

Verliezersronde woensdag, loting
 pouletijd speler 1carspeler 2car
tafel 1C19:00Has NooijenHarrie van de Brand
tafel 2B19:00Henk van de BergCor Verkuilen
tafel 3A19:00Toon van de SangenPeter der Kinderen
 pouletijd speler 1carspeler 2car
tafel 1A19:35Jan van de BergJoop Kanters
tafel 2A19:35Mark RobbenWim de Goeij
tafel 3C19:35Jan van DijkLeo van de Elsen
tafel 4B19:35Gerrit van de RijtFlip van Thiel
 pouletijd speler 1carspeler 2car
tafel 1C20:10Ad van BeetenPiet Wassenberg
tafel 2C20:10Maarten AriaansJan Bongers
tafel 3B20:10Tonny PoulussenAd van de Ven
tafel 4B20:10Ton DuurlandFrits Koolen
 pouletijd speler 1carspeler 2car
tafel 1A20:45Peter WeijenhovenJohan Verwegen
tafel 2B20:45Piet van DeursenAd van Rooij
tafel 3C20:45Gerard SchampersWilly Willemse
tafel 4A20:45Mari PeerenboomWim van de Boogaard
 pouletijd speler 1carspeler 2car
tafel 1C21:20Wim van de VenHans Verhagen
tafel 2C21:20Antoon van DijkJohn van Lankveld
Vrijgeloot
Poule A: John van de Zanden, Poule B: Wim van de Locht, Poule C: Ben Vogels
loting 2e ronde plm 22:15 uur