woensdag, november 25, 2020

Uitslagen verliezersronde woensdag 21 november 2018 + programma ronde 2

Uitslagen verliezersronde woensdag 21 november 2018:

poule tijd speler 1 car speler 2 car
A 19:00 Tjeu van Duinhoven 34 Toon vd Sangen 30
A 19:00 Frits van Beljouw 31 Hennie van Vught 36
B 19:00 Henri van Bergen 40 (16) Martien van Dooren 27
B 19:00 Jan Verwegen 18 Ton Duurland 14

poule tijd speler 1 car speler 2 car
C 19:35 Jan van Dijk 17 Frits Koolen 24
B 19:35 Toon Nooijen 12 Antoon vd Boogaard 21
B 19:35 Paul Gubbels 21 Tonny Poulussen 13
C 19:35 Has Nooijen 5 Hans Verhagen 4

poule tijd speler 1 car speler 2 car
C 20:10 Bart Lamers 15 Cees van Hees 11
C 20:10 Bert Ronken 6 John v Lankveld 15
C 20:10 Lucien Hubers 13 Berry Vogels 11
A 20:10 Mari Peerenboom 32 Jan vd Berg 39

poule tijd speler 1 car speler 2 car
B 20:45 Kees Bekkers 12 Joop Kanters 21
C 20:45 Jan Bongers 7 Wim vd Wijst 6
C 20:45 Gerry vd Venne 9 Joop Kampert 18
C 20:45 Jan Sanders 11 Sjaak Thoonen 6

poule tijd speler 1 car speler 2 car
B 21:20 Mark Smulders 35 Andre Derckx 30
A 21:20 Wim vd Elsen 19 Gerrit van Lanen 18
A 21:20 Andre Gras 30 Nordin van Gogh 40 (19)
B 21:20 Martin van Hoeij 24 Cor Verkuilen 27

poule tijd speler 1 car speler 2 car
B 21:55 Johan Verwegen 13 Piet Wassenberg 14

Na de loting is het programma van de tweede ronde bekend.

Ronde 2 donderdag
tafel poule tijd speler 1 speler 2
tafel 1 B 19:00 Jan Verwegen – Hans Sterken
tafel 2 C 19:00 Bart Lamers – Has Nooijen
tafel 3 A 19:00 Henk van Tilburg – John Bongers
tafel 4 C 19:00 Antoon van Dijk – Tiny van Ras

tafel poule tijd speler 1 speler 2
tafel 1 C 19:35 Harrie van Tiel – Lucien Hubers
tafel 2 A 19:35 Hennie van Vught – Jan vd Berg
tafel 3 B 19:35 Piet Wassenberg – Wim van Lanen
tafel 4 C 19:35 Peter Berents – Joop Kampert

tafel poule tijd speler 1 speler 2
tafel 1 B 20:10 Frans Bouwmans – Paul Gubbels
tafel 2 B 20:10 Ad van Rooij – John vd Zanden
tafel 3 A 20:10 Peter van Beljouw – Mark Robben
tafel 4 B 20:10 Peter Weijenhoven – Mark Smulders

tafel poule tijd speler 1 speler 2
tafel 1 C 20:45 Leo Jansen – Jan Bouwmans
tafel 2 A 20:45 Theo Kuijpers – Wim van den Elsen
tafel 3 C 20:45 Ad van Beeten – Maarten Ariaans
tafel 4 A 20:45 Tjeu van Duijnhoven – Tonnie Janssen

tafel poule tijd speler 1 speler 2
tafel 1 A 21:20 Patrick de Jager – Peter der Kinderen
tafel 2 B 21:20 Flip van Thiel – Tom van de Rijt
tafel 3 A 21:20 Peter Verhoef – Nordin van Gogh
tafel 4 C 21:20 Willy Willemse – Ben Vogels

Vrijgeloot poule A: Ad vd Horst

Ronde 2 vrijdag
tafel poule tijd speler 1 speler 2
tafel 1 B 19:00 Henri van Bergen – Henk Bens
tafel 2 B 19:00 Koos van de Pol – Piet van Deursen
tafel 3 C 19:00 Piet van Vught – Jan van de Emde
tafel 4 C 19:00 Wim Vogels – Jean van de Zanden

tafel poule tijd speler 1 speler 2
tafel 1 C 19:35 Jan Bongers – John van Lankveld
tafel 2 B 19:35 Jos van den Elsen – Antoon vd Boogaard

Meer nieuws

Wij gebruiken cookies om u de beste online ervaring te bieden. Door akkoord te gaan, accepteert u het gebruik van cookies in overeenstemming met ons cookiebeleid.

Privacy Settings saved!
Privacy-instellingen

Als je een website bezoekt, kan deze informatie opslaan of ontvangen van je webbrowser, meestal in de vorm van cookies. Beheer hier je persoonlijke Cookie Instellingen.

Deze cookies zijn nodig voor functioneren van de website en kunnen niet worden uitgezet.

In order to use this website we use the following technically required cookies
  • wordpress_test_cookie
  • wordpress_logged_in_
  • wordpress_sec

In order to use this website we use the following technically required cookies
  • wordpress_test_cookie
  • wordpress_logged_in_
  • wordpress_sec

Decline all Services
Accept all Services