maandag, oktober 26, 2020

Uitslagen woensdag en loting donderdag/vrijdag

Verliezersronde woensdag, loting
  poule tijd   speler 1 car speler 2 car
tafel 1 C 19:00 Has Nooijen 10 Harrie van de Brand 9
tafel 2 B 19:00 Henk van de Berg 13 Cor Verkuilen 25
tafel 3 A 19:00 Toon van de Sangen 18 Peter der Kinderen 23
  poule tijd   speler 1 car speler 2 car
tafel 1 A 19:35 Jan van de Berg 38 Joop Kanters 32
tafel 2 A 19:35 Mark Robben 32 Wim de Goeij 29
tafel 3 C 19:35 Jan van Dijk 13 Leo van de Elsen 26
tafel 4 B 19:35 Gerrit van de Rijt 12 Flip van Thiel 14
  poule tijd   speler 1 car speler 2 car
tafel 1 C 20:10 Ad van Beeten 2 Piet Wassenberg 6
tafel 2 C 20:10 Maarten Ariaans Jan Bongers
tafel 3 B 20:10 Tonny Poulussen 25 Ad van de Ven 32
tafel 4 B 20:10 Ton Duurland 20 Wim van de Locht 25
  poule tijd   speler 1 car speler 2 car
tafel 1 A 20:45 Peter Weijenhoven 23 Johan Verwegen 16
tafel 2 B 20:45 Piet van Deursen 25 Ad van Rooij 19
tafel 3 C 20:45 Gerard Schampers 12 Willy Willemse 28
tafel 4 A 20:45 Mari Peerenboom 18 Wim van de Boogaard 25
  poule tijd   speler 1 car speler 2 car
tafel 1 C 21:20 Wim van de Ven 16 Hans Verhagen 25
tafel 2 C 21:20 Antoon van Dijk 18 John van Lankveld 15
Ronde 2 donderdag
  poule tijd   speler 1 car speler 2 car
tafel 2 B 19:00 Harrie van Tiel Ad van de Ven
tafel 3 B 19:00 Henk Bens Wim van de Locht
tafel 4 B 19:00 Martin van Dooren Tom van de Rijt
  poule tijd   speler 1 car speler 2 car
tafel 1 C 19:35 Willie Wijnen Jan Sanders
tafel 2 B 19:35 Flip van Thiel Harrie van Duinhoven
tafel 3 C 19:35 Bert Ronken Albert van Duijnhoven
tafel 4 A 19:35 Tonny Janssen Patrick de Jager
  poule tijd   speler 1 car speler 2 car
tafel 1 C 20:10 Wim van de Wijst Has Nooijen
tafel 2 A 20:10 Henry van Bergen Mark Robben
tafel 3 C 20:10 Antoon van Dijk Hans Verhagen
tafel 4 C 20:10 Jan van de Emde Lucien Hubers
  poule tijd   speler 1 car speler 2 car
tafel 1 C 20:45 Hans van de Pol (jr) Piet Wassenberg
tafel 2 A 20:45 Wim van de Boogaard Piet de Louw
tafel 3 C 20:45 Gerry van de Venne Berry Vogels
tafel 4 A 20:45 Henk van Tilburg Wim van de Elsen
  poule tijd   speler 1 car speler 2 car
tafel 1 B 21:20 Hans Sterken Cor Verkuilen
tafel 2 A 21:20 Tjeu van Duinhoven Jan van de Berg
Ronde 2 vrijdag
  poule tijd   speler 1 car speler 2 car
tafel 1 A 19:00 Walco van de Ven John van de Zanden
tafel 2 A 19:00 Peter Weijenhoven André Gras
tafel 3 B 19:00 Jan Verwegen Piet van Deursen
tafel 4 C 19:00 Jan Bongers Ben Vogels
  poule tijd   speler 1 car speler 2 car
tafel 1 C 19:35 Leo van de Elsen Willy Willemse
tafel 2 A 19:35 André Derckx Ad van der Horst
tafel 3 C 19:35 Cees van Hees Wim Vogels
tafel 4 C 19:35 Jean van de Zanden Kees Bekkers
  poule tijd   speler 1 car speler 2 car
tafel 1 B 20:10 Jan Bouwmans Leo Jansen
tafel 2 B 20:10 Martien van Hoeij Frans Bouwmans
loting 3e ronde plm 21:00

 

 

Meer nieuws

Wij gebruiken cookies om u de beste online ervaring te bieden. Door akkoord te gaan, accepteert u het gebruik van cookies in overeenstemming met ons cookiebeleid.

Privacy Settings saved!
Privacy-instellingen

Als je een website bezoekt, kan deze informatie opslaan of ontvangen van je webbrowser, meestal in de vorm van cookies. Beheer hier je persoonlijke Cookie Instellingen.

Deze cookies zijn nodig voor functioneren van de website en kunnen niet worden uitgezet.

In order to use this website we use the following technically required cookies
  • wordpress_test_cookie
  • wordpress_logged_in_
  • wordpress_sec

In order to use this website we use the following technically required cookies
  • wordpress_test_cookie
  • wordpress_logged_in_
  • wordpress_sec

Decline all Services
Accept all Services